KupBilet.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
* - pola obowiązkowe
login : *
Adres e-mail : *
 
hasło : *
Potwierdź hasło : *
*
Imię : *
Nazwisko : *
Ulica, nr domu / mieszkania : *
Kod : *
Miasto : *
Państwo : *
Tel. stacjonarny :
Tel. komórkowy :
NIP :
* Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych podczas rejestracji w trybie pełnym przez firmę FINCERTO Sp. z o.o. , z siedzibą w Bytomiu, przy ul. Bernardyńskiej 1 (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu zgodnym z par.1 ust.2 oraz par.2 ust.9 Regulaminu - tj. w celu przechowywania w bazie danych KupBilet.pl mojej rejestracji oraz na ewentualne rozszerzenie tej rejestracji o dodatkowe dane, jakich może wymagać organizator.
* Niniejszym, wyrażam zgodę na politykę ochrony danych osobowych. [Polityka prywatności]
Pozostałe informacje o sobie w tym numer PESEL będziesz mógł wprowadzić w opcji Dane podstawowe, dostępnej po zalogowaniu.

Informujemy, iż po aktywacji konta będziesz mógł wprowadzić: dane do faktury oraz dodatkowe trzy adresy wysyłkowe.
Opcje te dostępne będą w Książce Adresowej.

Niniejszym, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji wg oznaczonych przeze mnie:

Jeżeli chcesz śledzić zmiany wszystkich dyscyplin, wybierz Zbiorowe Informowanie o Dyscyplinach

Będziesz otrzymywał informacje o wszelkich zmianach w zaznaczonych przez Ciebie Dyscyplinach. Aby usunąć/dodać informowanie o Dyscyplinie odznacz/zaznacz pole przy jego opisie i kliknij Kontynuuj.
Jesteś zapisany do następujących Dyscyplin:
Uaktywnij konto również w systemie EprintON.
Dzięki temu będziesz mógł korzystać z lepszych warunków cenowych.
Prosimy o rzetelne wypełnienie - dane te mogą się przydać w razie konieczności nawiązania szybkiego kontaktu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania po zalogowaniu się do systemu.
COPYRIGHT 2017. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);Konto bankowe nr 83 1050 1331 1000 0022 8183 5559 w ING BSK SA o/Ruda Śląska; NIP 641-19-21-650; REGON 273358980
Logotyp Mihiderka
Logotyp TickEventum
Logotyp Printimus
Logotyp Printimus Pinball
Logotyp Facebook
Logotyp Dotpay
Logotyp Przelewy24
Logotyp Przelewy24