Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy

  Śląska Grupa Bluesowa w Opolu.

   

  W czwartek 27.01.2022 r. o godz. 19:30 wystąpi w Dworku Artystycznym Śląska Grupa Bluesowa.

   

  Bilety 49 zł przedsprzedaż / 59 zł w dniu koncertu.

  Bilety do nabycia na stronie:

  https://www.kupbilet.pl lub w Dworku Artystycznym w Opolu

   

  Śląska Grupa Bluesowa już tradycyjnie początkiem roku zagra w Opolu. Muzycy zespołu to czołowe postacie polskiej sceny bluesowej i rockowej. Prezentują unikalne brzmienie i sposób grania lat 70-tych. Zespół od lat jest uznawany za głównego przedstawiciela śląskiego bluesa. Grupa podtrzymuje pamięć o śląskich bluesmanach, z którymi muzycy przez wiele lat współpracowali.

   

  Wystąpią:

  - Leszek Winder (gitara). Gitarzysta i kompozytor. Jedna z ważniejszych postaci śląskiego środowiska muzycznego. Koncertował i nagrywał z wieloma muzykami i zespołami tworzącymi czołówkę Polskiej sceny muzycznej. Twórca z olbrzymim dorobkiem. Nagrał kilkadziesiąt płyt w tym wiele autorskich. Jest posiadaczem dwóch złotych płyt i zdobywcą statuetki Fryderyk, prestiżowej nagrody Akademii Fonograficznej SPAV . . . Od lat uznawany za czołowego gitarzystę blues i rock w plebiscytach (GUITAR TOP, BLUES TOP i inne).

  - Max Ziobro (perkusja). Niezwykle zdolny i mimo młodego wieku doświadczony perkusista. W dorobku posiada współpracę w wieloma uznanymi zespołami i muzykami oraz liczne wydawnictwa płytowe. Jest muzycznie wszechstronny jak Dave Grohl. Znany z mocnego uderzenia. Nagrywał i koncertował z miedzy innymi: Jan Gałach Band, SGB, Magda Piskorczyk.

  - Mirosław Rzepa (gitara basowa, gitary). Gitarzysta , multiinstrumentalista. Od lat ściśle związany ze śląskim środowiskiem muzycznym. Współpracował, nagrywał i koncertował między innymi z grupami SBB, Krzak , Dżem, Bezdomne Psy, Błędowski-Winder Band oraz Elżbietą Mielczarek, Ryszardem Skibińskim, Ryszardem Riedlem, Zbigniewem Hołdysem......

  - Agnieszka Łapka (wokalistka i plastyk). Przez wiele lat Agnieszka współpracowała z Janem Skrzekiem i Śląską Grupą Bluesową. Jest uznawana za czołową wokalistkę bluesową.

  - Krzysztof Głuch (pianista, kompozytor). Jeden z czołowych pianistów jazzowych i bluesowych. Nagrywał i koncertował z miedzy innymi: Martyna Jakubowicz, Ireneusz Dudek, Dżem, Cree, Pick-up, Young Power, Free Dancing i inni.

  - Michał Kielak (Wirtuoz harmonijki). Muzyk rozchwytywany. Wielokrotny laureat ankiet muzycznych. Od wielu lat i w 2021 ponownie w TO Blues kwartalnika Twój Blues najlepsza polska harmonijka.

   

  Strony internetowe zespołu:

  https://www.facebook.com/SGBsilesia

  http://www.winder.art.pl

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Śląska_Grupa_Bluesowa

   

  Organizatorzy koncertu:

  -Fundacja BluesOpole

  https://www.facebook.com/BluesOpole

  http://www.Bluesopole.pl

  -Dworek Artystyczny (Z.U.H. Dworek)

  https://www.facebook.com/dworekpubopole

  http://www.dworek-opole.pl

   

  Partnerzy:

  http://www.eventhostel.pl

  www.dworek-opole.pl/web.n4?go=141


  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);