Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy
Bilety ulgowe
Bilety VIP

  Zapraszamy na niezapomnianą przygodę klockową! Już 30 września i 1 października w hali Będzin Arena w Będzinie odbędzie się KLOCKON - największa w Polsce impreza dla fanów klocków. Przygotujcie się na niekończącą się dawkę kreatywności, inspiracji i rozrywki!

  KLOCKON to wydarzenie skierowane do małych i dużych pasjonatów klocków. Podczas imprezy będziecie mieli niepowtarzalną okazję spotkać najpopularniejszych klockowych influencerów oraz uczestników telewizyjnego show LEGO Masters:

  • Ciocia od Klocków
  • Brodaty Geek
  • Rafał Zub 
  • Łukasz Górecki 
  • Patryk „Klockowizja” Ziętara 
  • Bas Tajpan 
  • Kamil Janko 
  • Piotr Rybak 
  • Kacper i Maciej Walaszkowie 
  • Wiktor Korcz

  Będziecie mogli porozmawiać z nimi, zdobyć autografy, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dla posiadaczy złotych biletów przygotowaliśmy strefę VIP, w której można spotkać ulubionych influencerów przez cały dzień!

  Przygotujcie się również na fascynującą wystawę retro zestawów LEGO. Przeniesiemy Was w czasie, prezentując klasyczne zestawy, które zachwycały nas w przeszłości. To idealna okazja, aby podziwiać oryginalne modele i wyczekiwać sentymentalnych wspomnień.

  Dla fanów gier LEGO punktem obowiązkowym będzie strefa gamingowa gdzie będzie można spróbować swoich sił w rywalizacji o tytuł mistrza kierownicy w grze LEGO 2K Drive. Pikanterii dodaje fakt że uczestnicy KLOCKONU staną w wyścigach naprzeciw uczestnikom show LEGO Masters!

  W trakcie KLOCKONU nie zabraknie także autorskich konstrukcji, które zapierają dech w piersiach. Będziecie mieli szansę zobaczyć niesamowite dzieła sztuki klockowej stworzone przez utalentowanych twórców. Każda konstrukcja jest unikalna i zachwyca swoją precyzją i pomysłowością.

  Kolejną kosmiczną atrakcją jaką organizatorzy imprezy przygotowali dla odwiedzających KLOCKON jest wystawa budowli LEGO z sagi Gwiezdne Wojny. Ogromną kolekcję kultowych modeli będzie można podziwiać przez cały czas trwania wydarzenia.

  Ale to nie wszystko! Dla jeszcze większej frajdy przygotowaliśmy ruchomą makietę placu budowy, na której będziecie mogli sami spróbować swoich sił. Wyobraźcie sobie, że jesteście prawdziwymi budowniczymi, tworzącymi unikalne konstrukcje z klocków LEGO.

  KLOCKON to nie tylko atrakcje dla fanów klocków, ale również doskonała okazja do spotkania innych osób o podobnych zainteresowaniach. Możecie wymieniać się doświadczeniami, inspiracjami i pomysłami. Ta impreza to świetne miejsce, aby nawiązać nowe przyjaźnie i być częścią dynamicznej społeczności klockowej.

  Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zanurzcie się w fascynującym świecie klocków konstrukcyjnych na KLOCKONIE. Będzin Arena otworzy swoje drzwi dla Was, abyście mogli doświadczyć prawdziwej ekscytacji, kreatywności i radości płynącej z tworzenia. Dołączcie do nas i stwórzcie niezapomniane wspomnienia podczas tej magicznej imprezy!

  Zarówno w sobotę 30.09.2023 jak i niedzielę 01.10.2023 wydarzenie odbędzie się w godzinach: 10.00-18.00

  Bilety dostępne będą również do nabycia na miejscu wydarzenia. Kasa Będzin Areny będzie czynna 30.09.2023 oraz 01.10.2023  w godzinach 09.30-16.30  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);