Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy
Bilety ulgowe

  Polska podejmuje Portugalię w Gdyni

  Już 11 lutego o 11:45 reprezentacja Polski w rugby zmierzy się z Portugalią na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Dla biało-czerwonych będzie to mecz wyjątkowy, bo dopiero drugi w Championship – najwyższej klasie rozgrywkowej, ale przede wszystkim dlatego, że nasza kadra będzie miała okazję sprawdzić się z zespołem, który zagra w tegorocznym Pucharze Świata we Francji. 

  Portugalczycy od lat robią postępy i prezentują się coraz lepiej. Pamiętamy jednak mecze w Polsce, kiedy to nasza drużyna narodowa była górą. Drużyna Christiana Hitta z pewnością będzie chciała nawiązać do tamtych spotkań, choć w sobotę, 11 lutego czeka ją nie lada wyzwanie. Nasi rywale przed paroma miesiącami pokonali w turnieju barażowym reprezentację USA i tym samym zapewnili sobie miejsce wśród 20 najlepszych drużyn globu, które we wrześniu rozpoczną zmagania o Puchar Świata. 

  Tegoroczny cykl Rugby Europe Championship będzie więc dla Portugalczyków przetarciem i przygotowaniem do najważniejszego turnieju w świecie owalnej piłki. Reprezentacja Polski o udziale w takim turnieju jak Puchar Świata może na razie tylko pomarzyć, ale rywalom z pewnością pola nie zamierza oddawać. Zwłaszcza grając przed własną publicznością, która w Gdyni zawsze udzielała im głośnego i mocnego wsparcia. 

  Polacy do tego meczu przygotowywali się podczas wymagających zgrupowań kondycyjnych oraz dwóch wyjazdów do Walii, podczas których rozegrali trzy sparingi – w tym z reprezentacją U20 tego kraju. Nasi rugbiści chcą pokazać w sobotę 11 lutego, że sercem do walki, twardą obroną i przy pomocy szesnastego zawodnika na trybunach, są w stanie postawić się najsilniejszym zespołom europejskim. 

  Bądź tam z nami i wspieraj rugbistów reprezentacji Polski!


  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);