Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy
Bilety ulgowe

  W dniach 18-19 maja 2024 roku, Kraków ponownie stanie się areną zmagań elity w rugby 7. Tym razem pod Wawel przyjedzie 12 drużyn kobiecych z całego globu, rywalizujących o awans do prestiżowego cyklu HSBC SVNS. Po Dubaju i Montevideo będzie to trzeci przystanek cyklu World Rugby HSBC Sevens Challenger, decydujący o awansie do wielkiego finału w Madrycie, gdzie cztery drużyny wywalczą prawo gry wśród najlepszych.

   

  World Rugby HSBC Sevens Challenger 2024 to cykl trzech turniejów, rozgrywanych w okresie od stycznia do maja na trzech kontynentach, którego stawką jest wejście do wielkiego finału i szansa awansu do HSBC SVNS, gdzie regularnie występuje światowa elita.

   

  Pierwsza runda rywalizacji kobiet i mężczyzn odbyła się w połowie stycznia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Dubaju. Kolejna w pierwszym tygodniu marca w Montevideo, stolicy Urugwaju. Trzeci, decydujący etap zmagań będzie gościć w Krakowie i Monachium. W Monachium toczyć się będzie rywalizacja drużyn męskich, podczas gdy do stolicy Małopolski przyjadą drużyny żeńskie, włącznie z liczącą się w stawce reprezentacją Polski.

   

  Polki w fazie grupowej zmierzą się z Kenią, Belgią oraz Meksykiem. By myśleć o znalezieniu się w pierwszej czwórce cyklu i awansie do wielkiego finały w Madrycie w dniach 30 maja – 2 czerwca, nasze zawodniczki muszą w Krakowie zagrać w finale.

   

  Dołącz do nas na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie i wspieraj Biało-Czerwone!

   

  Harmonogram imprezy do pobrania TUTAJ

  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);