Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy
Bilety ulgowe
  WIELKI MECZ! WIELKIE EMOCJE! DERBY PODKARPACIA!

  Wilki Krosno - RzTŻ Rzeszów, piątek - 14.08.2020 godz. 16:00.

  UWAGA! LICZBA BILETÓW MOCNO OGRANICZONA! Decyduje zasada kto pierwszy zakupi wejściówkę ten lepszy. W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasach stadionu!

  Krosno kontra Rzeszów - to spotkanie, które elektryzuje całe sportowe Podkarpacie. Wilki po inauguracyjnym triumfie z drużyną z Rawicza chcą koniecznie zanotować kolejną wygraną na własnym torze.
  W drużynie z Rzeszowa nie brakuje doskonale znanych w Krośnie twarzy. RzTŻ ma w składzie między innymi Patryka Rolnickiego czy Patricka Hansena, którzy przed rokiem startowali w krośnieńskim zespole.
  Liderem gości jest Dawid Lampart. W Krośnie zapewne pojawi się również dobrze znający tor przy Legionów Dawid Stachyra. Goście przyjadą do Krosna wzmocnieni juniorem z ekstraligowego GKM-u Grudziądz - Marcinem Turowskim.

  Asem w talii krośnieńskiej drużyny powinien być Rosjanin Vadim Tarasenko, który do tej pory startował wyłącznie w 1. Ligi Żużlowej. Jego transfer z Lokomotivu Daugavpils do Krosna był jednym z najgłośniejszych tej zimy w 2. Lidze Żużlowej.
  Ważne role powinni odegrać również Eduard Krcmar i Andriej Karpow. Do tego na sporo punktów liczą krajowi seniorzy Marcin Jędrzejewski i Damian Dróżdż. Wszystko wskazuje na to, że gościem w Krośnie na pozycji juniora będzie rewelacyjnie spisujący się w eWinner 1. Lidze Mateusz Cierniak z Unii Tarnów. Będzie tworzył młodzieżowy duet z Patrykiem Wojdyło.

  Szykują się wielkie emocje na stadionie przy ulicy Legionów 1 w Krośnie! Start pierwszego biegu już o 16:00.

  Cennik:
  Bilet Normalny - 35 zł
  Bilet Junior - 18 zł
  Bilety Junior obowiązują dla osób od 10 do 15 roku życia.
  Zobacz równieżPokaż wszystkie z tej kategorii »Pozostałe oferty tego Sprzedawcy »
  • Żużel
   Karnety Wilki Krosno sezon 2024
   sezon 2024
   Krosno
   SPRAWDŹ
  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);