Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy

  Ruszamy z fazą finałową eWinner 1 ligi 2022! Czas na wielkie emocje w Krośnie!

   

  Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Devils Landshut, czwartek - 11.08.2022 godz. 20:00.

   

  UWAGA! LICZBA BILETÓW MOCNO OGRANICZONA! Decyduje zasada kto pierwszy zakupi wejściówkę ten lepszy.

   

  Czas na pierwsze starcie decydującej fazy rozgrywek zaplecza PGE Ekstraligi! Już w czwartkowy wieczór 11 sierpnia stadion żużlowy w Krośnie będzie areną rewanżowego meczu w ramach ćwierćfinału eWinner 1 ligi. Cellfast Wilki podejmą nieobliczalną drużynę Trans MF Devils Landshut. Rywal z Niemiec to beniaminek tegorocznych rozgrywek, który niespodziewanie pokonał już w obecnym sezonie wielu wyżej notowanych rywali.

  O sile klubu z Niemiec decyduje lider reprezentacji tego kraju - Kai Huckenbeck. Ważną rolę odgrywa też Mads Hansen czy Szwed Kim Nilsson. W formacji młodzieżowej świetnie spisuje się Norick Bloedern.

  Cellfast Wilki w końcu wystąpią w swoim najmocniejszym zestawieniu. Do wracającego do zdrowia Andrzeja Lebiediewa dołączy m.in. pozyskany ostatnio z Unii Leszno Australijczyk Keynan Rew.

  Ponadto krośnian będą reprezentować Vaclav Milik, Tobiasz Musielak, Mateusz Szczepaniak czy juniorzy Krzysztof Sadurski i Franciszek Karczewski.

   

  Bilety na spotkanie "Wilków" z "Diabłami" mają wyjątkową wizualizację. Widnieje na niej Keynan Rew oraz autograf tego zawodnika, który przebojem zajął miejsce w składzie Cellfast Wilków.

   

  Zachęcamy do zakupu biletów również osoby posiadające wejściówki z meczu Cellfast Wilki - Stelmet Falubaz Zielona Góra z fazy zasadniczej. Wówczas spotkanie nie doszło do skutku decyzją sędziego zawodów, który zarządził walkower na korzyść gości z Zielonej Góry. Bilety i karnety z tego spotkania będą ważne również na mecz Cellfast Wilki - Trans MF Devils Landshut. Zachęcamy jednak do wsparcia klubu i zakupu "biletu - cegiełki". To pomoże zmniejszyć straty krośnieńskiego klubu za porażkę walkowerem i konieczność zapłaty kar dla klubu z Zielonej Góry oraz dla PZM.

   

   

   

   

   


  Zobacz równieżPokaż wszystkie z tej kategorii »Pozostałe oferty tego Sprzedawcy »
  • Żużel
   Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp.
   2024-05-26 18:00
   Krosno
   SPRAWDŹ
  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);