Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy

  Czas na wielki finał eWinner 1 Ligi żużlowej! Wielkie emocje żużlowe w Krośnie!

   

  Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra, niedziela - 11.09.2022 godz. 15:00.

   

  UWAGA! Z powodu modernizacji stadionu w Krośnie (budowa trybuny wokół pierwszego wirażu) LICZBA BILETÓW JEST MOCNO OGRANICZONA! Decyduje zasada kto pierwszy zakupi wejściówkę ten lepszy. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona tylko do wyczerpania puli biletowej.

   

  Szykuje się wielkie żużlowe widowisko w Krośnie! Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy Legionów 1 odbędzie się pierwszy finałowy mecz Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra o awans do PGE Ekstraligi 2023.

  To jedno z najważniejszych spotkań w historii krośnieńskiego żużla. Przypomnijmy, że w półfinale eWinner 1 Ligi Cellfast Wilki pokonały H. Skrzydlewska Orzeł Łódź a zielonogórzanie okazali się lepsi w półfinałowej rywalizacji od Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

   

  Pewne jest jedno, emocji w starciu Cellfast Wilków ze Stelmet Falubazem z pewnością nie zabraknie. Obie drużyny przystąpią do rywalizacji w swoich najmocniejszych składach. Krośnian do triumfu nad spadkowiczem z PGE Ekstraligi chcą poprowadzić liderzy - Andrzej Lebiediew i Tobiasz Musielak. Ważne punkty powinni zdobyć również Mateusz Szczepaniak i będący ostatni w świetnej formie w polskiej lidze Vaclav Milik. W formacji U24 wystąpi nieustępliwy na torze Keynan Rew. W formacji młodzieżowej Cellfast Wilki będą reprezentować Franciszek Karczewski i Krzysztof Sadurski.

   

  Goście z Zielonej Góry stawią się w Krośnie za czele ze swoim liderem Maksem Fricke. Dla Australijczyka będzie to pierwszy w karierze występ na krośnieńskim torze. Przypomnijmy, że w rundzie zasadniczej na krośnieńskim torze nie doszło do sportowej rywalizacji. Sędzia zawodów zdecydował wówczas, że tor jest nieregulaminowy i orzekł walkower na korzyść gości z Zielonej Góry. Oprócz Fricke Stelmet Falubaz będą reprezentować w Krośnie w formacji seniorskiej Rohan Tungate, Piotr Protasiewicz i Krzysztof Buczkowski. Na pozycji u24 pojedzie doskonale znany w Krośnie Jan Kvech lub Mateusz Tonder. Miejsca pod pozycjami seniorskimi zajmą Maksym Borowiak i Antoni Mencel.

   

  Zapraszamy do zakupu biletów na to atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie. W sprzedaży internetowej dostępne są bilety w cenie 45 zł na krzesełka wokół drugiego wirażu lub miejsca stojące przy drugim wirażu.

  Bilety na trybunę krytą i odkrytą dostępne są tylko w sklepie klubowym w siedzibie Cellfast Wilków. Pierwszeństwo ich zakupu posiadają do środy 7 września posiadacze karnetów. Od czwartku 8 września ewentualne niewykupione bilety na trybunę krytą i odkrytą trafią do otwartej sprzedaży.


  Zobacz równieżPokaż wszystkie z tej kategorii »Pozostałe oferty tego Sprzedawcy »
  • Żużel
   Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp.
   2024-05-26 18:00
   Krosno
   SPRAWDŹ
  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);