Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy
Bilety ulgowe
Bilety VIP
Info. dla osób niepełnosprawnych
Regulamin i przedmioty zabronione
Pozostałe informacje
Infolinia biletowa

  Ruszyła sprzedaż biletów na
  2023 ORLEN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND - WARSAW
  na PGE Narodowym

  Siódma edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 13 maja 2023 roku (początek o godz. 19:00). Na starcie zobaczymy m.in. trzykrotnego Indywidualnego Mistrza Świata, Bartosza Zmarzlika.

  Oprócz Zmarzlika na PGE Narodowym wystąpią dwaj inni polscy pełnoprawni uczestnicy cyklu FIM SGP 2023 - aktualny brązowy medalista, Maciej Janowski oraz Patryk Dudek, a ponadto zawodnik z dziką kartą, którego nazwisko poznamy wiosną 2023 roku.

  Myśląc 2023 ORLEN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND - WARSAW - od razu kojarzy się PGE Narodowy, bo to nierozłączni partnerzy. - Kontynuujemy tradycję i "jedziemy w jednej parze" już po raz siódmy - powiedział Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego. - Nie wyobrażam sobie innej żużlowej wiosny niż kojarzonej z tym niewątpliwym świętem żużla na PGE Narodowym, jakim jest wspólne kibicowanie na wypełnionym po brzegi obiekcie. Mamy w Polsce zawodników światowego formatu, aktualnych medalistów cyklu Grand Prix: Mistrza Świata Bartosza Zmarzlika oraz trzeciego żużlowca globu, Macieja Janowskiego, ale ciągle czekamy, aby któryś z Polaków wygrał turniej w stolicy. Polskie podium w Warszawie? Jeśli nie teraz, to kiedy, jeśli nie z tymi zawodnikami, to z kim - podkreślił Michał Sikora.

  Polski Związek Motorowy informuje, że uruchomiono sprzedaż biletów na zawody, które odbędą się 13 maja.

  Zawodnicy nie ukrywają po pełnym sukcesów sezonie 2022, że cały czas są głodni sukcesów i ambitnie podchodzą do rywalizacji w cyklu FIM Speedway Grand Prix.

  - Nigdy o marzeniach nie mówię i nie powiem. Aczkolwiek mam ich jeszcze wiele przed sobą. Czy się uda? Nie wiem. Dołożę wszelkich starań, aby dokonać tego co sobie wymyśliłem - podkreślił Bartosz Zmarzlik. - Nie chcę zaprzepaścić tego co najbliżsi dają mi, tak na dobrą sprawę, ze swojego prywatnego życia. Ile pracy wykonują dla mnie. Żebym miał świetne warunki do rozwijania się, czy do wygrywania. Chcę pisać swoją własną historię. Żeby to było pod moim nazwiskiem. Jak już będę stary, to chyba fajnie będzie na to spojrzeć - powiedział Bartosz Zmarzlik.

  Sezon 2023 będzie wyjątkowy dla Macieja Janowskiego. Na PGE Narodowym dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium (sezonu 2017 i 2018). Cztery ostatnie sezony w cyklu FIM SGP, Maciej Janowski kończył na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej IMŚ. - Nie czułem tego, aby czwarte miejsce jakoś mi doskwierało. To przecież czwarte miejsce na świecie, a ja nie jestem pazerną osobą. Przyznaję jednak, że trzecie miejsce smakuje o wiele lepiej - powiedział Maciej Janowski.

  Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie organizowane jest od 2015 roku. Do tej pory czterokrotnie Polakom udawało się zajmować miejsca na podium. W 2015 roku Jarosławowi Hampelowi (3), w 2017 i 2018 Maciejowi Janowskiemu (2) oraz w 2019 roku Patrykowi Dudkowi (3).

  Sprzedaż biletów prowadzona jest na stronie internetowej kupbilet.pl, a także stacjonarnie w salonach Empik i Kolporter. Wszelkie pytania dotyczące biletów można kierować na infolinię: +48 695 378 585 (w dni powszednie) 10:00 - 16:00 lub całodobowo elektroniczny konsultant po zalogowaniu do swojego profilu na stronie https://www.kupbilet.pl

  2023 ORLEN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND - WARSAW
  http://www.sgpnarodowy.pl
  http://www.facebook.com/SGPnarodowy
  http://www.twitter.com/SGPnarodowy

  + + +

  13 maja 2023, Warszawa
  PGE NARODOWY, Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, godz. 19:00
  http://www.facebook.com/SGPnarodowy


  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);