Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy
  Karnety na Wilki Krosno już w sprzedaży! Pierwszy raz w historii miejsca numerowane!

  Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze żużlowej drużyny Wilków Krosno i imprezy z rangi PZM w 2020 roku na krośnieńskim torze. Po raz pierwszy w historii stałe karty wstępu na żużlowe wydarzenia w Krośnie zostały przypisane do poszczególnych krzesełek na stadionie.

  - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców. W tym roku na każdym meczu mieliśmy komplet publiczności, a wiele osób zajmowało całe rzędy tuż po otwarciu bram. Dodatkowo blisko dwa tysiące ludzi oglądało każdy mecz na stojąco. Teraz będzie więcej komfortu a na mecz będzie można przyjść w dowolnej chwili będąc pewnym swojego miejsca - informuje prezes Wilków Grzegorz Leśniak.
  Karnety na miejsca numerowane można kupować zarówno na krytą trybunę jak i sektory odkryte na przeciwległej prostej. Dodatkowo posiadacze karnetów uzyskują prawo pierwokupu tego samego miejsca na mecze fazy play-off.
  - Mamy dużo mocniejszy zespół niż w minionym sezonie i czekają nas arcyciekawie zapowiadające się rozgrywki. Przed nami choćby derby z drużyną z Rzeszowa, bilety na to spotkanie będą droższe, a zakup karnetu daje nie tylko gwarancję zachowania ceny, ale również pewność zajęcia swojego miejsca siedzącego - dodaje sternik krośnieńskiego klubu.

  Karnet Trybuna Kryta przypisany do danego krzesełka na trybunę krytą można kupić za 180 zł. Z kolei Karnet Normalny PLUS ze stałym miejscem na trybunie odkrytej jest do nabycia za 150 zł. Warto pośpieszyć się z zakupem bowiem liczba miejsc na stadionie jest mocno ograniczona. Możliwe również, że w przypadku rozpoczęcia prac związanych z budową nowej trybuny z użytkowania zostanie wyłączony cały wał wokół pierwszego wirażu.

  Dostępne są również karnety bez przypisanego miejsca siedzącego na stadionie. Posiadacze takich wejściówek będą mogli zająć miejsca siedzące na trybunie odkrytej tylko w przypadku gdy takowe będą dostępne podczas danego meczu.

  Szczegółowy wykaz karnetów na żużlowy sezon 2020 w Krośnie:
  - Karnet Trybuna Kryta – miejsca numerowane – karnet przypisany do krzesełka - 180 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu karnetu na to samo miejsce na sezon 2021
  - Karnet Normalny PLUS – miejsca numerowane na trybunie odkrytej – karnet przypisany do krzesełka - 150 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu karnetu na to samo miejsce na sezon 2021
  - Karnet Junior – 50 zł - miejsca na trybunie odkrytej bez przypisanego krzesełka lub miejsca stojące - karnet dla osób od 10 do 15 roku życia
  - Karnet Auto – 120 zł – karnet na wjazd autem osobowym na stadion na wszystkie imprezy żużlowe w 2020 roku (mecze ligowe oraz imprezy z ramienia PZM).


  Zobacz równieżPokaż wszystkie z tej kategorii »Pozostałe oferty tego Sprzedawcy »
  • Żużel
   Cellfast Wilki Krosno - INNPRO ROW Rybnik
   2024-07-21 14:00
   Krosno
   SPRAWDŹ
  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);