Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy
Bilety ulgowe

  Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Tai Woffinden - to tylko trzy nazwiska z listy gwiazd PGE Ekstraligi, którzy będą rywalizować na krośnieńskim torze w 2023 roku. To będzie najbardziej wyjątkowy z dotychczasowych sezonów w historii żużla w Krośnie. W 2023 roku dzięki triumfowi w rozgrywkach eWinner 1. Ligi Cellfast Wilki będą jako beniaminek walczyć w PGE Ekstralidze.

  Do dobrego wyniku i utrzymania w najlepszej żużlowej lidze świata zespół z Krosna mają poprowadzić m.in. pozyskani w listopadowym okienku transferowym mistrz świata z 2017 roku - Jason Doyle, wicemistrz globu z 2014 roku - Krzysztof Kasprzak czy tegoroczny indywidualny mistrz Polski juniorów - Mateusz Świdnicki. - Gdy dodamy do tych postaci zaprawionych w bojach na naszym torze Andrzeja Lebiediewa i Vaclava Milika, to składa nam się to na niewygodny dla każdego rywala i jednocześnie nieprzewidywalny zespół. Pamiętajmy o Denisie Zielińskim, Szymonie Bańdurze czy Marko Lewiszynie, którzy będą pomagać liderom. Chcemy pozytywnie zaskoczyć i mamy ku temu potencjał - zapowiada dyrektor i menedżer Cellfast Wilków Michał Finfa. - Wiemy, jakie atuty ma nasza drużyna. Zrobimy wszystko, by zrealizować cel i czuję, że czeka nas niezwykle emocjonujący sezon przy Legionów. Starcia z wielkimi i utytułowanymi rywalami trzeba koniecznie zobaczyć na własne oczy - dodaje opiekun krośnieńskiej ekipy.

  2023 rok będzie w Krośnie wyjątkowy nie tylko z racji rywalizacji w PGE Ekstralidze. W okresie zimowym dobiegnie końca budowa trybuny wokół pierwszego wirażu na krośnieńskim stadionie. W miejscu dotychczasowego wału ziemnego powstaje nowoczesny obiekt na 2200 miejsc. Zakup karnetu przypisanego do krzesełka na Trybunie Pierwszy Wiraż gwarantuje nie tylko świetną lokalizację pod względem widoczności walki na torze, ale również szybki dostęp do nowych punktów gastronomicznych i toalet.
  - Przy tak kameralnym stadionie karnet przypisany do krzesełka to niewątpliwa wartość dodana dla każdego kibica zaopatrującego się w całoroczną wejściówkę - powiedział dyrektor klubu Michał Finfa.

  Karnety numerowane - czyli Karnet Trybuna Pierwszy Wiraż (miejsca przypisane do krzesełka) można zakupić w sektorze B4.

  Z kolei karnety nienumerowane (Normalny, Ulgowy, Junior i Mini Junior) obowiązują na krzesełkach i miejscach stojących wokół 2. wirażu. Wyjątkiem jest tutaj karnet Mini Junior, który upoważnia do zajęcia miejsca na całym stadionie (miejsce stojące lub na kolanach pełnoletniego opiekuna).


  - Karnet numerowany - Trybuna Pierwszy Wiraż sektor B4 - dostępny jest w kwocie 420 zł
  - Karnet Normalny - 300 zł
  - Karnet Ulgowy - 235 zł - karnet przysługuje uczniom, studentom (rocznikowo do 25. roku życia, osoby urodzone w 1998 roku i później), emerytom i rencistom - na podstawie ważnej legitymacji
  - Karnet Junior - 150 zł - karnet dla osób od 7 do 15 roku życia (rocznikowo)
  - Karnet Mini Junior - 15 zł - karnet dla dzieci do 6 roku życia (rocznikowo)


  Zobacz równieżPokaż wszystkie z tej kategorii »Pozostałe oferty tego Sprzedawcy »
  • Żużel
   Cellfast Wilki Krosno - INNPRO ROW Rybnik
   2024-07-21 14:00
   Krosno
   SPRAWDŹ
  Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
  z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

  COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
  KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);