Sposoby zapłaty
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne
Dane sprzedawcy
Bilety ulgowe
Info. dla osób niepełnosprawnych
Regulamin i przedmioty zabronione
Pozostałe informacje
 • Rekreacja
  Minieuroland Park Miniatur
  otwarte codziennie od 9:00
  KUP
 • Rekreacja
  Tężnia solankowa Konstancin-Jeziorna
  otwarte codziennie od 10:00
  Konstancin-Jeziorna
  Sprawdź

Minieuroland w Kłodzku zaprasza w weekend 1-2 lipca 2023 r. na otwarcie VIII edycji Festiwalu Kwiatów.


Zapowiada się ogrom wrażeń i prawdziwa eksplozja kolorów. Tematem przewodnim imprezy są rajskie ptaki i egzotyka, co ma podkreślić charakter nowych projektów Minieurolandu. Goście będą mogli spotkać się z egzotycznymi zwierzętami, będącymi nowymi mieszkańcami parku takimi jak flamingi karaibskie, papugi czy surykatki oraz tymi, które odwiedzą go gościnnie wraz z Mariuszem Szczygielskim - doświadczonym hodowcą niecodziennych gatunków zwierząt, tj. m.in. węże, pająki, straszyki czy patyczaki. Jeśli komuś na widok tych niecodziennych gadów serce zabije mocniej będzie można zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Przez cały weekend uczestnicy Festiwalu Kwiatów będą mogli delektować się widokiem i zapachem baśniowych kompozycji kwiatowych oraz poznawać różnorodność świata zwierząt. Punktem kulminacyjnym w programie będzie niedzielne show - Mistrzostwa Florystyczne "Rajskie Ptaki", w których utalentowani floryści ze Szkoły Cosinus z Wrocławia zawalczą o tytuł "Master Flower" oraz weekendowe pobyty dla dwojga na Ziemi Kłodzkiej. Zadaniem florystów będzie stworzenie kreacji i konstrukcji z kwiatów oraz materiałów naturalnych, podkreślającej wyjątkowość ptaków i ich piór. Cztery trzyosobowe zespoły zapewnią wszystkim widzom niecodzienną dawkę kwiatowych wrażeń. Uczestnicy Festiwalu Kwiatów będą przyglądać się zmaganiom kwiatowych mistrzów oraz zadecydują o zwycięstwie, oddając głosy na drużyny realizujące najpiękniejsze i najbardziej wymyślne projekty.

Festiwal Kwiatów w Minieurolandzie to coś dla ucha i dla ciała. W niedzielę na gości parku będą czekać darmowe i niezwykle przyjemne zabiegi relaksacyjne. Profesjonalni masażyści będą oferowć masaże: klasyczny, relaksacyjny, gorąca świecą i biurowy. Jednym słowem dla każdego coś miłego! Udajcie się w podróż po zakątkach baśniowego ogrodu, w którym można spełnić swoje egzotyczne marzenia i być tak blisko natury, jak jeszcze nigdy dotąd!

https://minieuroland.pl/viii-festiwal-kwiatow/


Minieuroland - ogród do zakchania

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku to kraina wspaniałych miniatur oraz królestwo baśniowych roślin. Można w nim przeżyć ciekawą przygodę i odkryć tajemnice miniaturowego świata, ukrytego pośród tysięcy najpiękniejszych kwiatów, drzew i krzewów. W magicznym ogrodzie można zobaczyć nie tylko niecodzienne gatunki roślin ozdobnych, ale również najciekawsze zabytki z Ziemi Kłodzkiej i stolicy Dolnego Śląska oraz Europy i świata. Spacer po malowniczych zakamarkach parku łączy zabawę z edukacją, relaksem i aktywnym wypoczynkiem.

W otoczeniu pięknie skomponowanych kwiatów, traw, krzewów i drzew można zdobyć bagaż niecodziennych doznań. Można tu dowolnie rozplanować swój dzień, zarówno z maluszkami w wózku jak i starszymi dziećmi. Dzieci mogą skorzystać z nowoczesnego placu zabaw z tyrolką, natomiast dorośli mogą odpocząć w wydzielonych strefach relaksu. Seniorzy mogą odnowić swoje siły witalne i ukoić wszystkie zmysły pośród fortepianów pełnych kwiatów oraz saksofonów grających kolorowymi dźwiękami natury. Wizyta w Minieuroladzie to wspaniała terapia dla „skołatanych serc” i dla zabieganych. To atrakcja, która udowadnia, że radość obcowania z naturą odmładza i uzdrawia. Osoby z niepełnosprawnościami, poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą korzystać z niej bez żadnych barier. Nie zapomniano tu także o czworonożnych przyjaciołach, którzy mogą towarzyszyć swoim właścicielom w ich wspaniałej przygodzie. Minieuroland zaspokaja potrzeby swoich gości kompleksowo, ponieważ można tu znaleźć uciechy dla ducha, ciała i dla podniebienia. W każdej chwili można zrobić przystanek na aromatyczną kawę, rzemieślnicze desery, czy smaczny i urozmaicony obiad.


Stałym i najbardziej wyczekiwanym przez gości punktem w ofercie Minieurolandu jest Festiwal Kwiatów. W czerwcu, każdego roku, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki park miniatur zamienia się w kwiatowy ogród. Do późnej jesieni można tu podziwiać ponad 100 000 najpiękniejszych kwiatów jednorocznych. Oryginalne aranżacje kwiatowe rozciągają się na powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. Ogród kilkukrotnie stawał się planem zdjęciowym programów i seriali telewizyjnych, gromadzących miliony widzów.

O każdej porze roku Minieuroland odkrywa przed zwiedzającymi różne, zaskakujące oblicza, sprawiając, że każda wizyta jest niezapomnianą przygodą. Każdy kto odwiedzi to magiczne miejsce będzie chciał zobaczyć je więcej niż raz w jednym sezonie.

Uwaga: Od maja 2023 r. odwiedzający będą mogli poznać egzotyczne gatunki zwierząt, zamieszkujących odległe kontynenty. Główną atrakcją Minieurolandu będzie woliera wolnych lotów, gdzie w warunkach zbliżonych do naturalnych zamieszkają ptaki z różnych zakątków świata. Goście będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami. Nowościami będą: Rajska Papugarnia, Zakątek Flamingów, Kraina Lorysek czy Strefa Tęczowych Papug. Na odwiedzających czeka również Wiewiórkarnia, w której będzie można nakarmić oswojone wiewiórki oraz Królestwo Surykatek z zabawnymi stworzeniami z odległej Afryki.Zobacz równieżPokaż wszystkie z tej kategorii »Pozostałe oferty tego Sprzedawcy »
 • Rekreacja
  Bilet do zmiany konta zwykłego w Konto VIP
  Ważność - 1 rok
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  ZOO Wrocław Bilet specjalny - VOUCHER
  otwarte codziennie od 9:00
  Wrocław
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  ZOO Bydgoszcz-Myślęcinek
  otwarte codziennie od 9:00
  Bydgoszcz
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  Tężnia solankowa Konstancin-Jeziorna
  otwarte codziennie od 10:00
  Konstancin-Jeziorna
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego
  otwarte codziennie od godz. 10:00
  Warszawa
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie
  otwarte wt-pt 10:00-17:00, weekend 12:00-19:00 (w poniedziałki nieczynne)
  Warszawa
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  Minieuroland Park Miniatur
  otwarte codziennie od 9:00
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  Ogród Zoologiczny Zoo Charlotta
  otwarte codziennie od 10:00
  Słupsk
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  Ogród Botaniczny UMCS
  otwarte codziennie od 14 kwietnia do końca października od godz 9:00
  Lublin
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  (B)Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie
  otwarte wt-pt 10:00-17:00, weekend 12:00-19:00 (w poniedziałki nieczynne)
  Warszawa
  SPRAWDŹ
 • Rekreacja
  ZOO Wrocław - BILETY
  otwarte codziennie od 9:00
  Wrocław
  SPRAWDŹ
Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest TICKETING SYSTEM Sp. z o.o.
z siedzibą w Bytomiu przy ul. Bernardyńskiej 1, KRS 0000402436, NIP 6263006457, REGON 242784072.

COPYRIGHT 2011-2020. Znaki towarowe TickEventum, KupBilet.pl i EprintON są zarządzane przez FINCERTO Sp. z o.o. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł;
KRS nr 0000159398 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach);